Koga Nova Heren Blauw 57cm 2016
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Koga |
| Model | Nova |
| Framemaat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Modeljaar | 2016 |
| Ean upc | F.16014 |
| Maat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Koga |
| Model | Nova |
| Framemaat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Modeljaar | 2016 |
| Ean upc | F.16014 |
| Maat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Ja |