Koga Nova Dames Blauw 54cm 2016
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Koga |
| Model | Nova |
| Framemaat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Modeljaar | 2016 |
| Ean upc | F.16018 |
| Maat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Frametype | Dames |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Koga |
| Model | Nova |
| Framemaat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Modeljaar | 2016 |
| Ean upc | F.16018 |
| Maat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Frametype | Dames |
| E-bike | Ja |