Gazelle Vento C7 Lage instap Zwart Mat 57cm 2018
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | Vento C7 |
| Framemaat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Modeljaar | 2018 |
| Ean upc | F.16122 |
| Maat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Frametype | Lage instap |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | Vento C7 |
| Framemaat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Modeljaar | 2018 |
| Ean upc | F.16122 |
| Maat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Frametype | Lage instap |
| E-bike | Ja |