Gazelle Orange CX Lage instap Wit 50cm 2017
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | Orange CX |
| Framemaat | 50: 159 cm - 176 cm |
| Modeljaar | 2017 |
| Ean upc | F.16110 |
| Maat | 50: 159 cm - 176 cm |
| Frametype | Lage instap |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | Orange CX |
| Framemaat | 50: 159 cm - 176 cm |
| Modeljaar | 2017 |
| Ean upc | F.16110 |
| Maat | 50: 159 cm - 176 cm |
| Frametype | Lage instap |
| E-bike | Ja |