Gazelle MEDEO Heren Blauw 62cm 2014
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | MEDEO |
| Framemaat | 62: 185 cm - 204 cm |
| Modeljaar | 2014 |
| Ean upc | F.16024 |
| Maat | 62: 185 cm - 204 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Nee |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | MEDEO |
| Framemaat | 62: 185 cm - 204 cm |
| Modeljaar | 2014 |
| Ean upc | F.16024 |
| Maat | 62: 185 cm - 204 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Nee |