Gazelle MEDEO Dames Blauw 61cm 2014
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | MEDEO |
| Framemaat | 61: 183 cm - 202 cm |
| Modeljaar | 2014 |
| Ean upc | F.16026 |
| Maat | 61: 183 cm - 202 cm |
| Frametype | Dames |
| E-bike | Nee |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gazelle |
| Model | MEDEO |
| Framemaat | 61: 183 cm - 202 cm |
| Modeljaar | 2014 |
| Ean upc | F.16026 |
| Maat | 61: 183 cm - 202 cm |
| Frametype | Dames |
| E-bike | Nee |