Cube Reaction Race black/Red Grijs 54cm 2021
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cube |
| Model | Reaction Race black/Red |
| Framemaat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Modeljaar | 2021 |
| Ean upc | F.16032 |
| Maat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Frametype | Uni |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cube |
| Model | Reaction Race black/Red |
| Framemaat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Modeljaar | 2021 |
| Ean upc | F.16032 |
| Maat | 54: 166 cm - 184 cm |
| Frametype | Uni |
| E-bike | Ja |