Sparta LEOPARD Heren zwart 57cm 2010
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sparta |
| Model | LEOPARD |
| Framemaat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Modeljaar | 2010 |
| Ean upc | F.15996 |
| Maat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Nee |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sparta |
| Model | LEOPARD |
| Framemaat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Modeljaar | 2010 |
| Ean upc | F.15996 |
| Maat | 57: 174 cm - 192 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Nee |