Cube Kathmandu ONE Heren Zwart 58cm 2021
Producteigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cube |
| Model | Kathmandu ONE |
| Framemaat | 58: 176 cm - 194 cm |
| Modeljaar | 2021 |
| Ean upc | F.16086 |
| Maat | 58: 176 cm - 194 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cube |
| Model | Kathmandu ONE |
| Framemaat | 58: 176 cm - 194 cm |
| Modeljaar | 2021 |
| Ean upc | F.16086 |
| Maat | 58: 176 cm - 194 cm |
| Frametype | Heren |
| E-bike | Ja |